دیدنی های بندر

آشنایی با بخشی از سواحل خلیج فارس در هرمزگان

سواحل خلیج فارس در هرمزگان می توانند بهترین انتخاب برای گردشگران و توریست ها باشند، زیرا امکانات تفریحی و رفاهی بسیار زیادی در این مناطق وجود دارد.

توضیحاتی در مورد سواحل خلیج فارس در هرمزگان

استان هرمزگان یکی از اصلی ترین استان های گردشگری در جنوب ایران به شمار می رود. زیرا وجود سواحل خلیج فارس در هرمزگان باعث شده تا سالانه تعداد زیادی از گردشگران خارجی و حتی توریست ها به این منطقه از کشور کشیده شوند. سواحل خلیج فارس در هرمزگان را می توان از جمله بکر ترین و زیبا ترین مناطق گردشگری در بخش جنوبی کشور دانست، که هر فردی از دیدن این سواحل شگفت زده می شود. قدم زدن در سواحل خلیج فارس در هرمزگان می تواند یکی از جاذبه های اصلی و هدف گردشگری در مناطق جنوبی کشور باشد. بدین ترتیب معمولا اغلب افراد تمایل دارند با سواحل خلیج فارس در هرمزگان به خوبی آشنا شده تا بتوانند سفر جذاب و راحت تری را تجربه نمایند. سواحل خلیج فارس در هرمزگان می تواند در فصل های مختلف سال برای گردشگران جذاب باشد. زیرا در فصل های گرم سال می توان با تفریحات آبی که در سواحل مختلف خلیج فارس وجود داشته فضای متفاوتی را تجربه نموده و در فصول سرد سال نیز هوا در این منطقه معتدل بوده و می توان به راحتی از سواحل خلیج فارس در هرمزگان دیدن نمود.

سواحل خلیج فارس در هرمزگان

آشنایی با سواحل سیریک در استان هرمزگان

سیریک یکی از شهر های ساحلی استان هرمزگان بوده که دارای سواحل بسیار زیادی بوده و می توان ساعت ها بر روی سواحل شنی سیریک قدم زده و به خلیج فارس نگاه کرد. زیرا خلیج فارس خود به عنوان یکی از جاذبه های منطقه به شمار می رود و معمولا افراد بسیار زیادی از نقاط مختلف کشور به شهر های ساحلی از جمله سیریک مراجعه نموده تا بتوانند ساعاتی به تماشای خلیج همیشه فارس بنشینند.

با رفتن به روستاهایی مانند کوهستک در شهر سیریک می توان مناظر بکر و زیبایی را از سواحل خلیج فارس در استان هرمزگان مشاهده نموده، که در هیچ جای دیگری نمی توان ملاحظه نمود. وجود شناور ها و پناهگاه های صیادی که در سواحل خلیج فارس در استان هرمزگان وجود داشته نیز می تواند از دیگر موارد جذاب برای گردشگران به شمار بورد. فاصله بین سیریک تا کروک می تواند از جمله فضاهایی به شمار برود که دارای محیطی بسیار زیبا و دلنشین با مناظر شگفت انگیز برای گردشگران می باشد. بدین ترتیب افرادی که به استان هرمزگان سفر نموده و قصد لذت بردن از سواحل خلیج فارس در هرمزگان را داشته، سواحل سیریک می توانند گزینه ای بسیار مناسب به نظر برسند.

سواحل سیریک در استان هرمزگان

آشنایی با سواحل پارسیان در استان هرمزگان

شهر پارسیان را تا چند سال پیش گاوبندی می نامیدند، از این رو شاید برای برخی از افراد محلی هنوز هم گاوبندی نامی آشنا تر برای این منطقه باشد. علاوه بر جاذبه های بسیار زیادی که در پارسیان یا گاوبندی وجود داشته، مانند مزارع، باغ ها، چشمه و دشت ها، می توان گل سر سبد همه آنها را سواحل نیلگون خلیج فارس در این منطقه دانست. زیرا سواحل خلیج فارس در هرمزگان دارای جذابیت هایی بوده که شاید در هیچ منطقه دیگری از خطه جنوب نتوان آن لذت را احساس نمود.

سواحل پارسیان معمولا باریک و ماسه ای بوده و اغلب افراد در این منطقه ماهیگیری می کنند. معمولا در فصول سرد سال به ندرت دمای سواحل خلیج فارس در هرمزگان به زیر ۵ درجه سانتیگراد می رسد. بدین ترتیب می توانند بهترین نمونه از جاذبه های گردشگری کشور در فصل های سرد سال باشند. زیرا در کمتر شهر هایی می توان در فصل زمستان منطقه ای به زیبایی سواحل پارسیان یا گاوبندی در استان هرمزگان با چنین شرایط آب و هوایی پیدا نمود. بدین ترتیب ساحل پارسیان را می توان یکی از جاذبه های گردشگری استان هرمزگان دانست. زیرا وجود فضای بسیار زیبا در سواحل خلیج فارس باعث شده تا هر فردی بتواند لحظات خوشی را در این منطقه تجربه نماید.

سواحل پارسیان در استان هرمزگان

منبع
وب سایت سلام بندر
برچسب ها
نمایش بیشتر

مدیریت

وب سایت بانک اطلاعات شهری و مشاغل بندرعباس بعنوان یک سایت پرمخاطب و محبوب ،مکان مناسبی جهت نمایش تبلیغات و آگهی های بازرگانی شما می باشد.تبلیغات فرایند روشمند ارایه اطلاعات مناسب در مورد کالاها و خدمات به مشتریان و ترغیب و متقاعد کردن موثر مصرف کنندگان به خرید کالاها و خدمات می باشد. مدیریت سایت:09172856024

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + ده =

دکمه بازگشت به بالا
بستن