موسیقی جنوب

آشنایی با بیوگرافی کوروش زارعی

کوروش زارعی

یکی از بازیگران خطه هرمزگان که توانسته خود را در بین بازیگران مطرح کشور قرار دهد،
کوروش زارعی می باشد.

کوروش زارعی

بیوگرافی کوروش زارعی

یکی از معروف ترین بازیگران هرمزگانی کوروش زارعی می باشد. زارعی در سال ۱۳۵۰ دیده به جهان گشوده است. محل تولد زارعی شهرستان میناب از استان هرمزگان می باشد. کوروش زارعی با مهاجرت به تهران راه را برای پیشرفت خود هموار کرده و توانسته در حوزه کاری خود پیشرفت های بسیار زیادی را داشته باشد. زارعی در دوران راهنمایی با تئاتر آشنا شد و برای اولین بار توانست در نمایش مدرسه ای با عنوان تیر غیب بازی کند. این تجربه را می توان نخستین اجرای زارعی بر روی صحنه دانست. موفقیت در این تئاتر باعث شد تا وی انگیزه ای دو چندان برای ادامه این راه پیدا کند. این موضوع باعث شد تا از همان سال های نوجوانی و جوانی به فکر بازیگر شدن باشد. دنبال کردن این هدف باعث شد تا در حال حاضر کوروش زارعی را بتوان به عنوان یکی از شاخص ترین بازیگران هرمزگانی در کشور دانست. زیرا فیلم ها و سریال هایی را که زارعی در آنها بازی کرده، اغلب افراد دنبال کرده اند. این موضوع باعث شده تا زارعی به عنوان یک بازیگر سر شناس در کشور شناخته شده و با کارگردانان بزرگ ایران همکاری داشته باشد.

ورود کوروش زارعی به سینما و تلویزیون

کوروش زارعی در سال ۱۳۸۱ توانست راه را برای ورود به قاب تلویزیون هموار کند. اولین مجموعه ای که زارعی در آن ایفای نقش کرده، سریال غروب بی پایان می باشد. کارگردان این سریال یکی از کارگردانان معروف و کار کشته تلویزیون یعنی جواد افشار می باشد. با گذشت هفت سال از اولین تجربه زارعی در تلویزیون، وی توانست پای به عرصه سینما نیز بگذارد. در سال ۱۳۸۸ وی توانست در فیلم سینمایی روز رستاخیز به ایفای نقش بپردازد. این تجربه را می توان اولین و تنها تجربه او در سینما دانست. اما فعالیت وی در تلویزیون همواره مسیر رو به رشد خود را طی کرده است. این موضوع باعث شده تا اغلب افراد در سطح کشور او را با بازی در نقش های مختلف تلویزیونی بشناسند.

مشهور شدن کوروش زارعی

یکی از سریال هایی که کوروش زارعی توانست با ان خود را معروف و مشهور کند، سریال یوسف پیامبر بود. زارعی در سریال یوسف پیامبر به عنوان برادر بزرگ حضرت یوسف ایفای نقش کردند. لاوی نام شخصی است که زارعی آن را بازی کرده و در این نقش نیز بسیار خوش درخشید. از دیگر سریال هایی که به مشهور شدن زارعی کمک بسیار زیادی کردند، می توان به کیمیا و مختارنامه اشاره کرد.

کوروش زارعی

فعالیت های مختلف کوروش زارعی

یکی از فعالیت های اصلی کوروش زارعی، بازیگری می باشد. بخش عمده بازیگری زارعی در
سریال های معروف تلویزیون بوده است. بدین ترتیب بازیگری یکی از معروف ترین فعالیت های
زارعی به شمار می رود. از دیگر فعالیت های وی می توان به کارگردانی اشاره کرد. با درخشش
در بازیگری حال فعالیت خود در عرصه کارگردانی را آغاز کرده است. کارگردانی باعث شده تا زارعی
کمتر به بازیگری بپردازد و در این سال ها معمولا نسبت به سال های قبل کم کار تر شده است.
علاوه بر این فعالیت ها زارعی در مسئولیت های هنری مختلفی نیز فعالیت داشته است. از جمله
این مسئولیت ها می توان به مسئول و کارشناس دفتر مرکزی بچه های مسجد و همچنین به عنوان
یکی از اعضای انجمن بازیگران و کارگردانان در خانه تئاتر ایران شناخته می شود. از دیگر فعالیت های هنری زارعی می توان به مسئول واحد هنر های نمایشی در تهران اشاره کرد. بدین ترتیب می توان متوجه شد که کوروش زارعی طی سال های گذشته شخصی بسیار فعال بوده و در عرصه های
مختلفی فعالیت داشته است. بدین ترتیب او یکی از شاخص ترین چهره های استان هرمزگان
به شمار می رود.

منبع
وب سایت سلام بندر بانک مشاغل هرمزگان
برچسب ها
نمایش بیشتر

مدیریت

وب سایت بانک اطلاعات شهری و مشاغل بندرعباس بعنوان یک سایت پرمخاطب و محبوب ،مکان مناسبی جهت نمایش تبلیغات و آگهی های بازرگانی شما می باشد.تبلیغات فرایند روشمند ارایه اطلاعات مناسب در مورد کالاها و خدمات به مشتریان و ترغیب و متقاعد کردن موثر مصرف کنندگان به خرید کالاها و خدمات می باشد. مدیریت سایت:09172856024

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − 11 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن