ویژه های بندر

آشنایی با ۱۰ استارتاپ برتر جهان

معمولا استارتاپ هایی که پیشرفت قابل قبولی داشته و رشد آنها چشمگیر بوده را می توان جزء ۱۰ استارتاپ برتر جهان دانست.

آشنایی با استارتاپ Nauto

Nauto یکی از ۱۰ استارتاپ برتر جهان بوده که در زمینه تولید نوعی دوربین برای خودرو فعالیت می کند. این دوربین ها در جلوی راننده قرار می گیرند و کمک می کنند تا راننده بتواند راحت تر به کار خود ادامه داده و بدین ترتیب تصادفات را به حداقل می رساند. استارتاپ Nauto در سال ۲۰۱۵ راه اندازی شده است. دوربین هایی که استارتاپ Nauto تولید کرده، معمولا کیفیت و کارایی بسیار بالایی داشته و استقبال یسیار زیادی نیز از این دوربین ها در بازار شده است. بدین ترتیب افراد بسیار زیادی در سراسر دنیا تا کنون از محصولات تولید شده در استارتاپ Nauto استفاده می کنند.

آشنایی با استارتاپ Nauto

آشنایی با استارتاپ Rigetti

Rigetti یک استارتاپ بسیار موفق و بین المللی در زمینه رایانش کوانتومی می باشد. چاد ریگتی در سال ۲۰۱۳ این استارتاپ را راه اندازی نموده است. هدف این استارتاپ توسعه و تولید رایانه های بسیار قدرتمند برای شرکت های بزرگ اینترنت جهان می باشد. معمولا Rigetti در زمینه رایانش کوانتومی پیشرو بوده و شرکت هایی مانند گوگل نیز توانایی رقابت با این شرکت را ندارند. بدین ترتیب یکی از برترین شرکت های تولید کننده رایانه های کوانتومی می باشد. در آینده می توان حرف های بسیار بیشتری از این استارتاپ شنید. زیرا در حال گسترش کار خود و تولید محصولات بسیار مدرن و جدیدی می باشد.

آشنایی با استارتاپ Rigetti

آشنایی با استارتاپ Duo Security

Duo Security یکی از ۱۰ استارتاپ برتر جهان بوده که در زمینه امنیت بیشتر پسورد ها فعالیت می کند. این استارتاپ سرویس خود را به صورت ابری ارائه می دهد. بدین ترتیب دستگاه های ویروس دار و غیر ایمن اجازه وصل شدن به سیستم شرکت را نخواهند داشت. راحتی کار، تاثیر گذاری بیشتر، قابل اعتماد بودن و پایدار بودن چهار اصلی است که استارتاپ Duo Security به آنها پایبند می باشد. معمولا برای هر کدام از مشتریان این چهار اصل بسیار مهم بوده و مدیران استارتاپ Duo Security نیز به این موضوع واقف می باشند. در نتیجه تا به حال برای رسیدن به این چهار اصل تلاش بسیار زیادی داشته اند. البته در حال حاضر این چهار اصل می توانند رمز موفقیت یک استارتاپ باشند.

آشنایی با استارتاپ Duo Security

آشنایی با استارتاپ Deep map

یکی از ۱۰ استارتاپ برتر جهان Deep map می باشد. این استارتاپ از آوریل ۲۰۱۶ فعالیت خود را در ارائه نقشه های مخصوص برای ماشین های خودران آغاز کرده است. استارتاپ Deep map با شرکت های معروف خودرو سازی که در زمینه ساخت خودروهای خودران فعال بوده، از جمله فورد و فراری همکاری دارد. استارتاپ Deep map با توجه به اینکه خودروهای خودران نمی توانند با نقشه های معمولی به درک درستی از موقعیت جغرافیایی خود برسند، دارای اهمیت بسیار زیادی بوده و نقشه های بسیار کاربردی را تهیه و تولید می نماید.

آشنایی با استارتاپ Deep map

آشنایی با استارتاپ MoveWith

MoveWith یکی از ۱۰ استارتاپ برتر جهان می باشد. MoveWith نرم افزاری است که کمک می کند تا افراد بتوانند به تناسب اندام برسند. برای این منظور تمرین های جسمی، ذهنی و روحی را برای افراد به صورت اختصاصی عرضه می کند. با رعایت مواردی که در نرم افزار MoveWith و انجام همه موارد، می توان بدنی سالم و ورزیده داشت. در واقع این نرم افزار مانند یک باشگاه بدنسازی برای افراد عمل می نماید. به خاطر استقبال بسیار زیاد از این نرم افزار، استارتاپ MoveWith به عنوان یکی از برترین استارتاپ های دنیا شناخته می شود.

آشنایی با استارتاپ MoveWith

آشنایی با استارتاپ Molekule

استارتاپ Molekule از جمله برترین جزء ۱۰ استارتاپ برتر جهان می باشد. استارتاپ Molekule توانسته بر اساس تکنولوژی نانو دستگاهی برای تصفیه کردن هوا تولید نماید. این دستگاه دارای قابلیتی است که بتواند در سطح مولکولی آلودگی را به راحتی از بین ببرد. سیستمی که این دستگاه داشته برعکس تصفیه کننده های قدیمی بوده و به جای جلوگیری از آلودگی هوا، دقیقا آلودگی های موجود در هوا را از بین می برد. بدین ترتیب توانسته جزء استارتاپ های موفق دنیا قرار بگیرد.

آشنایی با استارتاپ Molekule

آشنایی با استارتاپ Handshake

Handshake یکی از برترین استارت های دنیا بوده جزء ۱۰ استارتاپ برتر جهان نیز شناخته شده است. این استارتاپ یک شبکه اجتماعی را تولید کرده که می تواند جهت پیدا کردن کار برای دانشجویان بسیار مفید و موثر باشد. بدین ترتیب استقبال بسیار زیادی از این استارتاپ می شود. اکنون ۴۵۰ دانشگاه و همچنین چیزی بالغ بر ۶ میلیون دانشجو از این شبکه اجتماعی بهره کمی برند. هزاران کارفرما نیز نیروی کار متخصص و ماهر خود را از این طریق پیدا می کنند. بدین ترتیب می تواند یکی از مفید ترین و موثر ترین استارتاپ های شناخته شده در زمینه کاریابی باشد. بدین ترتیب موسسین استارتاپ Handshake امیدوار هستند که استقبال از این شبکه اجتماعی بسیار بیشتر نیز بشود.

آشنایی با استارتاپ Handshake

آشنایی با استارتاپ Roblox

استارتاپ Roblox یکی از ۱۰ استارتاپ برتر جهان بوده که توانسته یک بازی بسیار جذاب برای کودکان تولید نماید و در ماه بیش از ۶۵ میلیون نفر از آن استفاده می کنند. استارتاپ Roblox کمک می کند تا بچه با ساختن یک دنیای سه بعدی در آن با هم بازی کنند. این موضوع باعث جذابیت بیشتر این استارتاپ شده و معمولا هر روز افرادی که از این بازی استفاده می کنند، بیشتر نیز می شود. معمولا از اقصی نقاط دنیا افرادی از این بازی استفاده می کنند.

آشنایی با استارتاپ Roblox

آشنایی با استارتاپ Uber

استارتاپ آمریکایی Uber یکی از ۱۰ استارتاپ برتر جهان می باشد. این استارتاپ نرم افزاری ارائه نموده و به کاربران خود اجازه می دهد تا در کمترین زمان ممکن تاکسی مورد نظر خود را با کمترین قیمت ممکن تهیه کنند. تراویس کلانانیک در سال ۲۰۰۹ استارتاپ اوبر را راه اندازی نموده است. در حال حاضر ارزش این استارتاپ بیش از ۶۴ میلیارد دلار می باشد.

آشنایی با استارتاپ Uber

Deepmind یکی از ۱۰ استارتاپ برتر جهان

معمولا ممکن است برخی از افراد گمان کنند که استارتاپ های بسیار بزرگ می توانند موفق شوند و بین ۱۰ استارتاپ برتر جهان قرار بگیرند. این در حالی است که مشاهده می شود استارتاپ های نسبتا کوچک نیز می توانند به موفقیت های بسیار بزرگی برسند. استارتاپ Deepmind یکی از استارتاپ هایی است که در سال ۲۰۱۲ تاسیس و راه اندازی شده است. دمیس هسابیس، مصطفی سلیمان و شین لگ این استارتاپ را راه اندازی نموده اند. زمینه کاری این استارتاپ هوش مصنوعی می باشد.

با توجه به موفقیت های بسیار بزرگی که استارتاپ انگلیسی Deepmind به دست آورد، در سال ۲۰۱۴ شرکت بزرگ گوگل این استارتاپ را خریداری نمود. ارزش استارتاپ Deepmind چیزی در حدود ۵۰۰ میلیون دلار بوده که گوگل حاضر به پرداخت این مبلغ سنگین برای خرید آن شده است. بدین ترتیب گول می تواند در آینده حرف بیشتری در حوزه هوش مصنوعی برای گفتن داشته باشد. بدین ترتیب بزرگ بودن تنها برای قرار گرفتن در بین ۱۰ استارتاپ برتر جهان کافی نیست، بلکه رسیدن به اهداف می تواند مسئله ای مهمتر باشد.

Deepmind یکی از ۱۰ استارتاپ برتر جهان

منبع
وب سایت سلام بندر
برچسب ها
نمایش بیشتر

مدیریت

وب سایت بانک اطلاعات شهری و مشاغل بندرعباس بعنوان یک سایت پرمخاطب و محبوب ،مکان مناسبی جهت نمایش تبلیغات و آگهی های بازرگانی شما می باشد.تبلیغات فرایند روشمند ارایه اطلاعات مناسب در مورد کالاها و خدمات به مشتریان و ترغیب و متقاعد کردن موثر مصرف کنندگان به خرید کالاها و خدمات می باشد. مدیریت سایت:09172856024

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × چهار =

دکمه بازگشت به بالا
بستن