ویژه های بندر

قرص شادی و سلامتی

قرص شادی و سلامتی

قرص شادی و سلامتی . شاد بودن و شادابی  باعث زیبا شدن و سالم شدن سلول های بدن می شود . مخققین این مطلب را دریافته اند. در نتیجه اگر کسی در زندگی اش شاد و با طراوت باشد از بدنی سالم تر از دیگران برخوردار است . در روایات معصومین (ع) بر لزوم شادبودن در زندگی تاکید فراوان شده است. انها می فرمایند باید از غم و اندوه دوری کرد و به خداوند  پناه برد.

شادی

چه کنیم شاد باشیم؟

مثلا درروایات امده است که: ورزش کردن  و شنا کردن و اسب سواری کردن باعث شادی  است. آب باعث طراوت و شادی است. شما می توانید در ماه یا هر هفته از ورزش شنا استفاده کنید تا به شاد بودن خودتان کمک کنید.

شستشوی سر با گل خطمی یکی دیگر از چیزهای شادی افرین است.  گل های خطمی را از عطاری تهیه کرده و انها ر ا در اب گرم خیسانده و مدت یک ربع بر روی سر قرار داده و سپس استحمام نمایید . حرارت سرتان را گرفته و باعث ایجاد نشاط  و شادی در شما می شود.

شادی

نگاه کردن به سبزه از دیگر چیزهایی است که شادی  افرین  است. خوب است که مواقعی را اختصاص به خودمان دهیم و از طبعت زیبا کمال استفاده را ببریم . به مرور تاثیرات شگرف انرا د ر زندگی تان خواهید دید.

مسواک زدن نیز باعث شادی می شود . علاوه بر فائد بسیار زیاد ان ، پیغام او رشادی و طراوت هم هست.

همنشین شدن با دوستان و نیکان هم از عوامل شادی زاست. حتما سعی کنید برای خودتان دوستانی ناب انتخاب کنید و از بودن در کنار انها خوشحال و شاد باشید.

اینها بود چند قرص شادی اور که برایتان اوردم.

 

نویسنده:ناهید عنایتی – مدرس و مشاور سلامتی وخوش اندامی با قدرت ذهن وتفکرناهید عنایتی

 

منبع
ناهید عنایتی-مدرس و مشاور سلامتی
نمایش بیشتر

مدیریت

وب سایت بانک اطلاعات شهری و مشاغل بندرعباس بعنوان یک سایت پرمخاطب و محبوب ،مکان مناسبی جهت نمایش تبلیغات و آگهی های بازرگانی شما می باشد.تبلیغات فرایند روشمند ارایه اطلاعات مناسب در مورد کالاها و خدمات به مشتریان و ترغیب و متقاعد کردن موثر مصرف کنندگان به خرید کالاها و خدمات می باشد. مدیریت سایت:09172856024

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × سه =

دکمه بازگشت به بالا
بستن